ТНПУ на шляху до підвищення якості знань і ефективності системи вищої освіти: важлива думка студентів!
ТНПУ на шляху до підвищення якості знань

і ефективності системи вищої освіти:

важлива думка студентів!

Вчора, 17 травня, відбулася онлайн-зустріч студентів з керівництвом університету. Обговорювали питання важливості та ефективності щосеместрового оцінювання викладачів.

Чому це важливо?
1. Загальна складова рейтингу викладачів ТНПУ дозволяє абітурієнтам отримати інформацію про наш університет.

2. Рейтинг допомагає у формуванні іміджу викладача.
3. Оцінювання має стимулювальні функції, щоб викладачі намагалися покращити свої показники.

Як це зробити ?
- перейти за посиланням - https://cutt.ly/chzMxhQ та увійти в систему електронного навчання за своїм логіном та паролем;
- обрати свій факультет;
- ввести кодове слово, яке можна дізнатися у старости своєї академічної групи;
- обрати викладача та дати відповіді на запитання.

Конструктивна розмова

Звернення ректора ТНПУ

Просимо студентів доєднатися до оцінювання професійної діяльності викладачів за другий семестр 2020-2021 н.р.

Чому це важливо?

2. Рейтинг допомагає у формуванні іміджу викладача.
4. Результати оцінювання сприяють професійному й етичному зростанню всього професорсько-викладацького складу університету.

Оцінювання професійної діяльності викладачів

Слово має перший проректор ТНПУ проф.Г.В.Терещук

Як це зробити ?
  • перейти за посиланням та увійти в систему електронного навчання за своїм логіном та паролем;
  • обрати свій факультет;
  • ввести кодове слово, яке можна дізнатися у старости своєї академічної групи;
  • обрати викладача та дати відповіді на запитання.
Оцінювання професійної діяльності викладачів   Оцінювання професійної діяльності викладачів

Під час обговорення

Звертаємо увагу, що опитування анонімне. Викладачі не мають доступу до даної системи анкетування, а ваше ім'я, прізвище та група не вказуватимуться у жодному звіті.
Просимо студентів долучитися до оцінювання професійної діяльності викладачів за другий семестр 2020-2021 н.р.

Студентський актив ТНПУ