Викладачі ТНПУ присвятили колективну монографію пам'яті видатного українського мовознавця і педагога Володимира Мельничайка
Викладачі ТНПУ присвятили
колективну монографію
пам'яті видатного українського мовознавця
і педагога Володимира Мельничайка

Поспішаю поділитися радісною подією - тримаю в руках колективну монографію "Стратегічні напрями розвитку сучасної лінгводидактики" за ред.Е.Палихати та О.І.Петришиної (Тернопіль: Підручники і посібники, 2021. 352 с.).

Чудове оформлення, тематичне розмаїття та актуальність. Маю за честь увійти до складу авторів цього видання, присвяченого пам'яті видатного українського мовознавця і педагога Володимира Ярославовича Мельничайка.

Монографія
Колективна монографія "Стратегічні напрями розвитку сучасної лінгводидактики" та вдячний лист

Щиро вдячна завідувачу кафедри української мови та методики її навчання ТНПУ ім.В.Гнатюка Ользі Ігорівні Петришиній за гарну організацію.

К.Климова

Від щирого серця зичу успіхів усьому колективу учених-однодумців!

Катерина Климова