Факультет мистецтв ТНПУ став організатором художньої виставки «Барви Великодня» (ФОТО)
 Факультет мистецтв ТНПУ

став організатором художньої виставки

«Барви Великодня»

Студенти і викладачі факультету мистецтв – кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання та кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва стали організаторами художньої виставки «Барви Великодня», відкриття якої відбулося у формі цікавого і колоритного мистецького дійства, що відбулося 16 травня  у Місійному центрі Редемптористів міста Тернополя (бульвар Д.Галицького 1А).

Виступ керівників представлених структур

Виставка функціонує як спільний творчий проект під егідою науково-дослідної лабораторії «Духовного ставлення творчої особистості» ТНПУ ім. В. Гнатюка (завідувач – проф. Богдан Водяний).

На виставці представлені твори образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва різних жанрів студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» ТНПУ ім.В.Гнатюка; переможців Конкурсу авторської духовно-мистецької творчості дітей та молоді імені св. Альфонса де Ліґуорів; учнів відділення образотворчого мистецтва Мистецької школи Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької.

Твори образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва

Після відкриття виставки гості мали змогу приєднатися до Великоднього обрядового гаївкового дійства за участю танцювального ансамблю «Веснянка» ТНПУ ім.В.Гнатюка та хореографічного ансамблю «Писанка» Місійного центру Редемптористів міста Тернополя.

Танцювальний ансамбль «Веснянка» ТНПУ ім. В.Гнатюка та хореографічний ансамбль «Писанка» Місійного центру Редемптористів міста Тернополя
Танцювальний ансамбль «Веснянка» ТНПУ ім.В.Гнатюка та хореографічний ансамбль «Писанка» Місійного центру Редемптористів міста Тернополя

Великоднє обрядове гаївкове дійство за участю колективів «Веснянка» та «Писанка»

Одна із відвідувачів виставки – Ольга Янець, поділилася своїми враженнями:
«Мені дуже приємно, що я відвідала таке мистецьке дійство. Душа наповнюється радістю, коли дивлюся на ці витвори мистецтва. Незважаючи на широту та різноманітність сучасного мистецтва, діти опираються на традиції бабусь та дідусів, і це безцінно!».

Соломія Бронецька