Викладачі ТНПУ успішно представили університет на змаганнях з бадмінтону
Викладачі ТНПУ успішно представили університет

на змаганнях з бадмінтону

Без прикладів неможливо ні правильно вчити,
ні успішно вчитися.
Луцій Юній Модерат Колумелла

Традиційно на спортивному майданчику ЗЗСО №10 м. Тернопіль протягом двох тижнів тривали змагання з бадмінтону присвяченого пам’яті директора цього навчального закладу, педагога з великої букви, палкого шанувальника спорту та здорового способу життя Юрія Беркити.

У спортивних змаганнях які пройшли за сприяння відділу молоді і спорту Тернопільської міської ради, Федерації бадмінтону України та Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України прийняли участь бадмінтоністи-аматори, дорослі та учні.

Наш університет представили викладачі факультету фізичного виховання А. Огнистий, В. Єднак, та фізико-математичного факультету А. Вельгач, які своїм прикладом надихають майбутніх вчителів до здорового способу життя.

Команда Тернопільського національного університету ім. Володимира Гнатюка у складі Андрія Огнистого та Валерія Єднака зайняла третє місце у категорії 50+. Андрій Вельгач також посів третє місце у категорії аматори до 50 років.

До учасників змагань звернувся директор ЗЗСО №10, випускник нашого університету Андрій Газилишин, який у своєму виступі наголосив, що Юрій Беркита, на честь якого проводиться турнір, своїм прикладом надихнув не одне покоління учнів обрати педагогічних фах, формував в дітей культ здорового способу життя, любов до спорту.

Запрошуємо переглянути фото

Участь у змаганнях розглядається не лише як спортивна діяльність, а як просвітницька і виховна робота. У ході змагань викладачі факультету фізичного виховання допомагали учасникам розібратись з особливостями правил і суддівства з бадмінтону, методикою навчання тренування, розвитку необхідних фізичних якостей.

Вступайте на факультет фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, де під час навчання гри у бадмінтон ви відчуєте, що це надзвичайно красива, динамічна гра, яка входить у програму Олімпійських ігор. Навіть просунуті гравці відкривають для себе щось нове практично щодня. Переконайтеся, що ви народжені для бадмінтону!

Чекаємо у стінах нашого університету!

Доц. Огнистий А.В.