На черговому засіданні вченої ради ТНПУ ректор вручив почесні відзнаки  (ФОТО)
На черговому засіданні вченої ради ТНПУ

ректор вручив почесні відзнаки

Сьогодні, 25 травня, в змішаному режимі (в актовій залі ТНПУ та на платформі Zoom) під головуванням проф.В.П.Кравця відбулось засідання вченої ради ТНПУ.

Про модернізацію механізмів функціонування ефективної системи забезпечення якості вищої освіти» інформувала голова Комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти М.М.Бойко.

Варто зазначити, що в університеті налагоджено ефективну систему внутрішнього забезпечення якості освіти. Впродовж останніх років в ТНПУ впроваджено інституційну модель цієї системи, яка динамічно вдосконалюється відповідно до змін у законодавчих і нормативних документах про вищу освіту.

Слова має М.Бойко

Голова Комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти М.М.Бойко відзначила, що у модель введено громадську організацію «Асоціація випускників ТНПУ» в якості колективного зовнішнього стейкхолдера.

На факультетах успішно працюють комісії з внутрішнього забезпечення якості. У процесі перегляду освітніх програм, їх удосконалення довели свою прикладну значущість програмні ради як дорадчі органи гарантів, до яких залучено внутрішніх і зовнішніх стейкхолдерів.

Комісія спільно з Центром забезпечення якості освіти, навчально-методичним відділом, гарантами освітніх програм провела серію семінарів:

- «Акредитація освітніх програми: процедури та критерії оцінювання»;
- «Стейкхолдери у системі внутрішнього забезпечення якості освіти»;
- «Розробка інструментів моніторингу та перегляду освітніх програм»;
-«Гарант освітньої програми, програмна рада, група забезпечення у процесі підвищення якості підготовки фахівця ТНПУ»;
- «Академічна доброчесність у системі внутрішнього забезпечення якості».

У процесі реалізації інституційної моделі продемонстрував свою ефективність Офіс менеджера освіти – підрозділ Бюро кар’єри, який, провівши за короткий період діяльності систему заходів, актуалізував потребу перманентного зв’язку університету з менеджерами освіти та інших галузей задля підготовки конкурентоспроможного фахівця.

Важливим показником якості освіти є працевлаштування студентів та випускників. У 2020 році ТНПУ посів 2 місце серед ЗВО України щодо отримання одноразової адресної грошової допомоги.

Під час засідання

На засіданні вченої ради ТНПУ ректор університету Богдан Буяк вручив почесні відзнаки, грамоти та подяки викладачам ТНПУ.

За організацію урочистостей з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Володимира Гнатюка грамотою ТНПУ нагороджені:

Лановик Зоряна Богданівна - доктор філологічних наук, професору кафедри теорії і методики української та світової літератури;

Лановик Мар’яна Богданівна, доктор філологічних наук, професор кафедри теорії і методики української та світової літератури.

Організатори урочистостейОрганізатори урочистостей з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Володимира Гнатюка

За проведення занять студентам геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені І.І.Мечнікова подякою Одеського національного університету імені І.І.Мечнікова нагороджено Варакуту Ольгу Михайлівну – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри географії та методики її навчання.

Грамотою Тернопільської обласної державної адміністрації нагороджено Сокол Мар’яну Олегівну – доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри романо-германської філології.

Ректор університету вручив атестати доцентів:

Новицькій Світлані Романівні - кандидату географічних наук, асистенту кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін;

Машталер Ірині Іванівні – кандидату наук з фізичного виховання і спорту, викладачу кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання.

Атестати професорів:

Божук Тетяні Іванівні – доктору географічних наук, професору, завідувачу кафедра географії України і туризму;

Петришин Людмилі Йосипівні - доктору педагогічних наук, доценту кафедри соціальної роботи, спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності;

Сороці Ользі Вікторівні - кандидату  педагогічних наук,  доценту доценту кафедри соціальної роботи, спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності.;

Сокол Мар’яні Олегівні – доктору педагогічних наук, доценту, професору кафедри романо-германської філології.

Почесними відзнаками «Гордість ТНПУ» нагороджено:

Хім’яка Вячеслава Антоновича – професора, завідувача кафедри, народного артиста України (посвідчення №10, наказ №104-к/тр від 15.04.2021 р.).

Гордість ТНПУ - Хім’як Вячеслав Антонович

Івегеша Василя Петровича – тренера футбольної команди ТНПУ "Педуніверситет" (посвідчення №11, наказ №104-к/тр від 15.04.2021 р.).

Івегеш
Гордість ТНПУ - Івегеш Василь Петрович

Павха Ігоря Івановича – кандидата технічних наук, доцента, заступника голови науково-технічної ради університету (посвідчення №12, наказ №104-к/тр від 15.04.2021 р.).

Павх Ігор ІвановичГордість ТНПУ - Павх Ігор Іванович

Дякуємо за конструктивний діалог та плідну працю!
Вітаємо викладачів університету з почесними відзнаками!
Більше світлин дивіться в Альбомі

Пресслужба ТНПУ