У ТНПУ провели мегамарафон #Склади_ЗНО_з_ТНПУ
У ТНПУ

провели мегамарафон

#Склади_ЗНО_з_ТНПУ

24 травня на офіційній сторінці університету в Instagram відбувся мегамарафон #Склади_ЗНО_з_ТНПУ. Працівники ТНПУ підготували цікаві завдання з різних предметів, з яких випускники складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання.

Мегамарафон #Склади_ЗНО_з_ТНПУ   Мегамарафон #Склади_ЗНО_з_ТНПУ

У марафоні взяли участь понад 300 учасників, які мали змогу перевірити свої знання перед складанням ЗНО. Учасники були максимально активні.

Мегамарафон #Склади_ЗНО_з_ТНПУ   Мегамарафон #Склади_ЗНО_з_ТНПУ

Сподіваємося, що кожен зміг якісно повторити матеріал з основних навчальних дисциплін та тепер з впевненістю йтиме на ЗНО.

Дружня академічна родина Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка бажає успіху усім випускникам. Запрошуємо абітурієнтів приєднатися до великої родини ТНПУ та стати невід’ємною частинкою студентської молоді університету.

Ми чекаємо саме тебе! ТНПУ найкращий! А ви з нами?

Мегамарафон #Склади_ЗНО_з_ТНПУ

Пресслужба ТНПУ