Духовна пісня об’єднує серця: факультет мистецтв ТНПУ на фестивалі-конкурсі духовної пісні «Я там, де є благословення» (ФОТО)
Духовна пісня об’єднує серця:
факультет мистецтв ТНПУ
на фестивалі-конкурсі духовної пісні
«Я там, де є благословення»

Студенти та викладачі факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету взяли участь у міжнародному фестивалі-конкурсі духовної пісні «Я там, де є благословення», який цього річ відбувся з нагоди приїзду Предстоятеля Православної церкви України, Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Молодіжний хор та ансамбль факультету мистецтв під керівництвом Місько Галини Степанівни виконав твір «Під твою милість» та «Алилуя».

Ансамбль факультету мистецтв

Молодіжний хор факультету мистецтв

Також, факультет представляли Елеонора Атаманчук та Світлана Руда із сольними номерами.

Солістка факультету мистецтв Атаманчук Елеонора

Солістка факультету мистецтв Руда Світлана

Христина Вітвіцька, ведуча концерту, розповіла, що сьогоднішній конкурс відбувається як концерт лауреатів та переможців та володарів Гран-прі Міжнародного міжконфесійного фестивалю-конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословення».

Соломія Бронецька