Вітаємо головного бухгалтера ТНПУ Савчина Віктора Леоновича з почесною нагородою – знаком «Гордість ТНПУ»
Вітаємо головного бухгалтера ТНПУ
Савчина Віктора Леоновича з
почесною нагородою – знаком
«Гордість ТНПУ»

Колектив Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка вітає головного бухгалтера зі славним ювілеєм – 60-літтям!

Бажаємо насамперед міцного козацького здоров’я, а також наснаги і цілеспрямованості до нових успіхів!

Нехай легко мріється, щасливо збувається, а кожен день додає яскравих барв!

Бажаємо піднесення і гармонії, достатку і благополуччя, радості та оптимізму!

Нехай близькі люди завжди будуть поруч, а успіх супроводжує в усьому. Благ, тепла і любові!

Савчин Віктор Леонович

За значний вклад у становлення, розвиток та популяризацію університету, багаторічну сумлінну працю на благо ТНПУ та з нагоди 60-літнього ювілею Віктора Леоновича нагороджено почесною відзнакою «Гордість ТНПУ».

Гордість ТНПУ   Гордість ТНПУ

Хай кожен Ваш день буде сповнений радістю! Щиро бажаємо натхнення, втілення усіх задумів і доброго здоров’я на довгі, щасливі літа!

Вітаємо ювіляра! Савчин Віктор Леонович – гордість ТНПУ!

Пресслужба ТНПУ