Віват, університетський патроне!
#Володимиру_Гнатюку_150

Віват, університетський патроне!

25 травня відбулася святкова зустріч ректорів, викладачів, студентів Прикарпатського і Тернопільського університетів із нагоди ювілеїв патронів ЗВО Василя Стефаника і Володимира Гнатюка: презентація інноваційних і творчих розробок.

Святкова онлайн-зустріч проходила на платформі Cisco Webex і була сповнена щирими вітаннями ректорів університетів, добрими спогадами про знакових людей, які народились одного року та стали опікунами двох університетських родин, посвятами наукових розвідок, творчих проєктів та пошанувань.

Студенти та викладачі фізико-математичного факультету мали нагоду бути учасниками двогодинної святкової імпрези, яка проходила в піднесеній, щирій, творчій атмосфері.

До вашої уваги фото

Дякуємо ректору Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Богдану Богдановичу Буяку за ініціативу, підтримку та представлення проєктів фізико-математичного факультету із застосування технологій штучного інтелекту «Володимир Гнатюк – погляд через десятиліття» та гри до 81 річниці університету «ТНПУ у Minecraft».

Ми пишаємось, що разом із глибоким науковим дослідженням про зв’язки Гнатюка та Стефаника, неймовірним фільмом про відвідування Володимиром Гнатюком 21 століття завдяки «машині часу» декана факультету Мирона Громяка, фізико-математичний факультет вніс свою цифрову лепту у програму події.

Фізико-математичний факультет ТНПУ