Музей як простір для навчання: слідами весняної подорожі факультету мистецтв ТНПУ   (ФОТО)

Музей як простір для навчання:

слідами весняної подорожі

факультету мистецтв ТНПУ

У День вишиванки студенти кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання ТНПУ разом з викладачами, вщент зайнявши усі місця величезного автобуса, дотримуючись протиепідеміологічних вимог, рушили за новими позитивними враженнями та емоціями в сторону Луцька.

Програма передбачала відвідання Тараканівського форту, Луцького замку, художні музеї та виставки.

ТНПУ може бути і таким

Однак, основним завданням поїздки було проведення акції «Навчання в музеї». Місцем проведення навчання та здобуття нових знань з колористики, живопису, композиції, скульптури, інсталяційного дизайну було обрано «Музей сучасного мистецтва Корсаків». Вражень було предостатньо!

Споглядаючи сучасне мистецтво

Ми теж так можемо!

Твори відомих митців та збірки музейних колекцій надихнули до креативу та нових ідей.

Учасники квесту із напису абревіатури ТНПУ

Улюблені викладачі

У серці з ТНПУ

Кафедра образотворчого мистецтва,