Педагогічна практика студентів англійського відділення факультету іноземних мов ТНПУ (ФОТО)

Педпрактика студентів
англійського відділення
факультету іноземних мов ТНПУ

Педагогічна практика є важливим етапом фахової підготовки майбутнього вчителя іноземної мови. Під час практики відбувається інтеграція знань, умінь та навичок, які студенти отримали підчас вивчення методики, педагогіки, психології, вікової гігієни.

З 12 квітня 2021р. по 21 травня 2021 р. 55 студентів IV курсу англійського відділення факультету іноземних мов проходили  педагогічну практику  в   загально-освітніх навчальних закладах Тернополя та за місцем проживання:

Методичне керівництво педпрактикою студентів англійського відділення здійснювали викладачі кафедри англійської філології  та методики навчання англійської мови. Водночас, велася співпраця з методистами кафедри німецької філології  та методики навчання німецької мови,  кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кафедри теорії і методики української та світової літератури, кафедри психології та кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін, яких було призначено методистами студентів факультету іноземних мов.

Підсумки практики підведено на конференції 24 травня. Обговорювалися проблеми, які стосуються методичної підготовки студентів-практикантів до роботі у школі, їх комунікативної поведінки з учнями, а також мовленнєвої підготовки випускників факультету іноземних мов, також психолого-педагогічної готовності майбутніх педагогів у педагогічній професії

Підсумкова конференція з питань педпрактики пройшла плідно і цікаво, окресливши позитиви та недоліки педагогічної практики на IV курсі у 2021 році, намітивши перспективи подальшої роботи з метою удосконалення підготовки студентів англійського відділення до педагогічної практики у школі, яка є і завжди буде найважливішим іспитом професійної компетентності наших студентів.

Радісні моменти педпрактики

Студенти англійського відділення разом з учнями шкіл

Апробація інтерактивних форм роботи з учнями

Щасливий учитель – щасливі учні