ТНПУ співпрацює з Озернянською ОТГ:  школярі побували на двох факультетах
ТНПУ співпрацює з Озернянською ОТГ:

школярі побували на двох факультетах

27 травня 2021 р. у рамках співпраці ТНПУ та Озернянської ОТГ відбулося знайомство учнів шкіл громади з хіміко-біологічним та географічним факультетом.

Зустріч мала освітню, виховну та профорієнтаційну мету. Юні гості змогли відкрити для себе переваги навчання в ТНПУ, ознайомились з цікавими об'єктами та обладнанням, яке використовують викладачі та студенти під час навчання.

На географічному факультеті школярі відвідали знаменитий геологічний музей, який вже став своєрідною візитівкою факультету. Створений проф.Й.М.Свинком кілька десятків років тому, він залишається окрасою факультету і цінною навчальною лабораторією, яку використовують під час вивчення геології наші студенти.

Екскурсію в геологічному музеї для учнів та вчителів провів доцент кафедри географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка Петро Дем'янчук. Він познайомив гостей із геологічними колекціями музею, розповів про історію його формування, а також представив рідкісні експонати, характерні для геологічної історії нашого краю - Тернопільської області.

В музеї

На завершення зустрічі гості отримали пам'ятні буклети про музей та географічний факультет.

Висловлюємо вдячність Озернянській ОТГ та особисто Андрію Метельському за сприяння і допомогу в організації зустрічі.

Проф.Леся Заставецька