ТНПУ успішно реалізовує міжнародну програму BWF Shuttle Time University Course - 2021
ТНПУ успішно
реалізовує міжнародну програму
BWF Shuttle Time University Course - 2021

У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка успішно реалізується міжнародна програма BWF Shuttle Time University Course - 2021!

Студенти знайомляться з основами навчання гри у бадмінтон за міжнародною програмою BWF Development & Shuttle Time University Course. Даний навчальний курс був створений, щоб викладачі з усього світу, безпечно здійснювали навчання бадмінтону учнів у віці 5-15 років.

Shuttle time Ternopil National Pedagogical University

Програма є гнучкою і не потребує будь-якого попереднього досвіду гри в бадмінтон. Навчання в рамках програми Shuttle Time дозволяє студентам окрім навчання технічним прийомам бадмінтону, розвивати творче мислення, співробітництво, повагу до інших, розуміння шляхів вирішення проблем.

Плідна співпраця викладачів нашого університету Андрія Огнистого та Катерини Огнистої з координатором програми Аліною Флінт (Федерація бадмінтону України / Ukrainian badminton federation) вилилась в україномовне методичне забезпечення (зошит для занять за програмою BWF Shuttle Time University Course), що дозволить нашим студентам краще опановувати ази викладання бадмінтону.

Студенти, що працюють за програмою будуть мати унікальну можливість пройти безкоштовно онлайн навчання на одній з провідних освітніх платформ World Academy of Sport (Великобританія).

Аспірант кафедри фізичної реабілітації
та безпеки життєдіяльності ТНПУ