ЗМІ про нас. У Вишневецькому палаці відбулися урочини з нагоди  Дня історичного факультету ТНПУ (ФОТО)
ЗМІ про нас

У Вишневецькому палаці
відбулися урочини з нагоди
 Дня історичного факультету ТНПУ

У Вишневецькому палацово-парковому комплексі відбулися урочистості з нагоди Дня історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Привітав колектив зі святом голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.
«Дякую декану факультету — Володимиру Міську та всім викладачам за високий професіоналізм, інноваційні підходи у навчальному процесі та самовіддану працю на благо України! Ви — Люди, якими пишається наш край! Зичу Вам, шановні педагоги, успіхів у Вашій благородній справі виховання молодого покоління українців!» — сказав Михайло Головко.

Очільник Тернопільщини відзначив почесними грамотами Тернопільської обласної ради кандидата історичних наук, доцента кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства історичного факультету Костюк Лесю Володимирівну; провідного фахівця деканату історичного факультету Ракович Ірину Віталіївну; старшого лаборанта кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук історичного факультету Шевчук Єлизавету Іванівну.
1

Грамотами Тернопільської обласної ради Михайло Головко відзначив Алексієвця Миколу Мироновича – доктора історичних наук, професора кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства історичного факультету; Москалюка Миколу Миколайовича – доктора історичних наук, професора кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук історичного факультету та Ятищук Оксану Василівну – кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук історичного факультету.

Годинник голови Тернопільської обласної ради Михайло Йосифович вручив Древніцькому Юрію Романовичу – кандидату історичних наук, доценту кафедри філософії та суспільних наук історичного факультету.