Історики ТНПУ відсвяткували День факультету (ФОТО)

Історики  ТНПУ

відсвяткували День факультету

27 травня у Вишнівецькому палаці історичний факультет відсвяткував свій День народження.

Уже традиційно свято розпочалось урочистим підняттям державного прапору та прапору історичного факультету, святковою літургією в університетському храмі.

Свято розпочинається

Відбулася святкова літургія.
Відбулася святкова літургія

Урочиста академія у Вишнівецькому палаці відбувалась за особливої атмосфери та супроводжувалась камерною музикою.

Вітальні слова, вручення грамот та нагород з нагоди 28-ї річниці історичного факультету прозвучали від ректора ТНПУ ім. В. Гнатюка, професора Б. Б. Буяка, декана історичного факультету – доцента В. В. Міська, голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка, заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації – Володимира Важинського, заступника начальника управління освіти і науки – Ганни Зварич, начальника управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей – Христини Білінської. Усі вони наголосили на важливості історичної освіти в нинішніх умовах та правильному вибору студентами ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Привітання ректора - проф. Б. Б. Буяка

Вітальне слово декана - доц. В.В. Міська

фото з офіційними гостями
Фото з офіційними гостями

Більше світлин дивіться в
Альбомі

У рамках свята відбулась урочиста посвята у студенти першокурсників факультету, які порадували присутніх своїми оригінальними представленням груп. Пережиті чудові емоції залишаться надовго в серцях юних істориків та колективу факультету, адже це свято – є одним з найулюбленіших для історичної родини. Цьогоріч воно було особливим.

Заступник декана історичного факультету
з виховної роботи –