ТНПУ став першим з педагогічних вишів    на Універсіаді України з легкої атлетики
ТНПУ став першим з педагогічних вишів

на Універсіаді України з легкої атлетики

Підсумки виступу легкоатлетів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на Всеукраїнському фіналі 16 літньої Універсіади України з легкої атлетики!

Нашим спортсменам вдалось завоювати шість медалей різного гатунку:
- впевнену перемогу у секторі для метання диску здобув магістрант факультету фізичного виховання ТНПУ - Шилівський Олександр, його результат 53 м. 52 см. Цей показник є особистим рекордом Олександра та дорівнює нормативу майстра спорту України з легкої атлетики!
- студент 3 курсу - Солтан Андрій у напруженій боротьбі виборов друге місце з бігу на 10000 метрів з результатом 31.46.01 хв.!
- друге місце у метанні диску з особистим рекордом у 47 м. 36 см посів першокурсник Висоцький Ігор! - Мостова Дарина посіла 2 місце в метанні списа з особистим рекордом, результат 32 метри!
- аспірант кафедри фізичної реабілітації та безпеки життєдіяльності - Хома Олександр в стрибках у висоту посів 3 місце з результатом 2 м. 05 см!
- ще одну бронзову медаль в командний залік виборов, вище згаданий, Шилівський Олександр. Цього разу у секторі для штовхання ядра. Результат 15 м. 02 см.

Щодо інших результатів, то вони такі:
першокурсники Висоцький Ігор та Мостова Дарина посіли 4 та 9 місце у штовханні ядра з результатами 14 м. 20 см. та 9 м. 21 см. відповідно;
- в секторі для стрибків у висоту на 6 сходинці з результатом 2 м. завершив виступ Загалюк Денис;
- в стрибках у довжину першокурсник Танасійчук Ігор зупинився на 9 сходинці з показником 6 м. 79 см. А в потрійному стрибку Ігор зупинився за крок від п'єдесталу пошани з результатом 14 метрів рівно;
- на 8 місці з бігу на 400 метрів завершила змагання випускниця факультету - Долинчук Оксана;
- на 15 місці в підсумку фінішував Клименко Максим в бігу на 400 метрів.

Щиро вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших злетів!

Кафедра теорії і методики
олімпійського та професійного спорту