Факультет педагогіки і психології  ТНПУ вітає усіх із Міжнародним днем захисту дітей! (ФОТО

Факультет педагогіки і психології  ТНПУ

вітає усіх із Міжнародним днем захисту дітей!

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у дитячу інтерактивно-розвивальну кімнату «Смайлик–ТНПУ» ФПП завітали вихованці другої молодшої групи «Колосок» ЗДО №18. Разом із маленькими гостями були також їхні вихователі: Ольга Володимирівна Кріса та Галина Петрівна Попович.

Діти весело, цікаво та корисно провели час: займалися спортом у спортивному кутку, гралися та вчилися із використанням інтерактивної підлоги, брали участь у різноманітті естафет тощо. Такі приємні моменти назавжди залишаться у їхніх серцях.

Розвиваємо дрібну моторику рук

Цікаві та пізнавальні ігри.
Цікаві та пізнавальні ігри

У спортивному куточку

Зацікавлені діти.
Зацікавлені діти

У різноманітті завдань

Пам’ятаймо, що саме дорослі забезпечують щасливе «сьогодні» для малюків. А тільки від дітей залежить спільне світле «завтра»!

Шишак Андріана