Наукова онлайн-конференція аспірантів ТНПУ ім.В.Гнатюка «Ідентичність людини у часи пандемії» (ФОТО)

Наукова онлайн-конференція
аспірантів ТНПУ ім.В.Гнатюка
«Ідентичність людини у часи пандемії»

В межах вивчення курсу «Філософія» під керівництвом доктора філософських наук, професора кафедри філософії та суспільних наук, ректора ТНПУ Буяка Богдана Богдановича та доцента кафедри філософії та суспільних наук Морської Наталії Львівни 1.06.2021р. відбулась наукова онлайн-конференція на тему: «Ідентичність людини у часи пандемії (на прикладах твору А.Камю «Чума» та сучасного життя періоду COVID-19)».

Доповідь Буяка Б.Б. - ректора ТНПУ

Доповідь Морської Н.Л.

Аспіранти проаналізували, як пандемія впливає на життя і самовизначення людини. Як зовнішні загрози, страх за своє життя та життя своїх рідних змінює саму людину. Порівняльним шляхом визначили ставлення до феномену «смерті» героїв роману «Чума» Альбера Камю та наших сучасників.

Доповіді аспірантів

Аспіранти жваво дискутували над питаннями:
- Чого навчають людину часи пандемії?
- Які цінності викристалізовуються під страхом смерті?

Дискусія

Намагались також проаналізувати визначення автора, що людське буття – це «буття в абсурді» і дати відповідь на вічне екзистенційне питання: «Чи варте життя того, щоб жити?» Відповіді були однозначними: життя – прекрасне і людина має знаходити в собі сили, навіть у найскладніших ситуаціях, бунтувати проти «абсурду»!

Обговорення

Конференція стала актуальною для кожного учасника. Аспіранти обмінялись думками та  несподіваними рефлексіями, зробили важливі висновки.

Доцент кафедри філософії та суспільних наук
Морська Н.Л.