Студенти ТНПУ на журналістській практиці (ФОТО)

Студенти ТНПУ на журналістській практиці

У вівторок, 1 червня 2021 року, розпочалася навчальна практика для студентів першого, другого та третього курсів спеціальності “Журналістика” Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.  Майбутні журналісти мають змогу побувати в редакціях газет, інтернет-видань, радіо, телебачення та попрацювати із досвідченими спеціалістами і спробувати власні сили.

Навчальна практика у студентів-журналістів проходить щороку з метою ознайомлення майбутніх фахівців зі специфікою їхньої професії. Викладачі фахових дисциплін допомагають студентам у розв’язанні організаційних питань.

Цьогоріч студенти першого курсу проходять практику в редакціях газет та інтернет-ЗМІ:

• ПП Пресова агенція «Вільне життя»

• ТОВ Інформаційне агенство «Терен»

• Громадсько-політичний тижневик «Наш день»

• ТзОВ Редакція газети «Зоря»

• ТзОВ Редакція газети «Зборівська дзвіниця»

• Редакція газети «Сільський господар»

• ПП Всеукраїнська газета «Вісник К+»

• Редакція газети Тернопільської обласної ради та обласної адміністрації «Свобода».

Група Ж-11 разом із викладачами-методистами

Студенти другого курсу обрали такі місця проходження практики:

• ПП Пресова агенція «Вільне життя»

• Сайт газети «20 хвилин» (ТзОВ «РІА МЕДІА»)

• ПП «Сорока Медіа»

• Громадсько-правова газета «Досьє 102» (Головне управління Національної поліції в Тернопільській області, відділ комунікації)

• Громадсько-політична газета Теребовлянщини «Воля»

• Часопис Золочівщини «Народне слово»

• Телеканал «Тернопіль 1» (ПП ТРО «Тернопіль-Медіа»)

• Тернопільський медіацентр

• Редакція газети «33 Канал»

• Газета «Рівне-Ракурс»

• Редакція Острозької міської газети «Замкова гора».

Студентки-другокурсниці із викладачем Драган-Іванець Н. В. поруч із редакцією видання "Досьє 102"

Студенти групи Жур-2 разом із викладачами Мединською О. Я., Кушнір О. В., Драган-Іванець Н. В.
Студенти групи Жур-2 разом із викладачами Мединською О Я., Кушнір О.В., Драган-Іванець Н.В.

Студенти третього курсу обрали такі медіа:

• Телеканал «Тернопіль 1» (ПП ТРО «Тернопіль-Медіа»)

• Золочів.нет

• ІФ «Галицький кореспондент»

• Редакція газети «Сільський господар»

• Телеканал «UA: ТЕРНОПІЛЬ» (Суспільне)

• ТРК «Сокаль»

Студентка першого курсу Войнова Анастасія розповіла: «Я дуже рада, що маю змогу не лише отримувати знання під час навчання в ТНПУ, але й застосувати їх на практиці. Для мене такий досвід – це можливість проявити себе та переконатися у правильному виборі спеціальності».

Практиканти можуть застосувати отримані в університеті знання, навички та вміння під час редакційного завдання в реальних умовах. Це дозволяє систематично оновлювати отриману базу знань та формувати професійні компетентності. Практика забезпечує студентам важливий досвід та знання для майбутнього розвитку в їх журналістській діяльності.

Студенти у редакції газети Вільне життя
Студенти у редакції газети "Вільне життя"

Студенти-практиканти біля редакції газети Вільне життя
Студенти-практиканти біля редакції газети "Вільне життя"