Студенти-журналісти ТНПУ здобувають додаткові знання за межами університету (ФОТО)

Студенти-журналісти ТНПУ
підвищують фахову майстерність
VIII Регіональній
Школі сучасної журналістики

У березні 2021 року свою роботу почала VIII Регіональна Школа сучасної журналістики на базі Тернопільського пресклубу. Зараз у Школі приймають участь студенти першого, другого та третього курсів спеціальності «Журналістика» факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. На цей курс запрошували усі охочих журналістів-початківців та передусім студентів.

Навчання триває впродовж 8-ми місяців. Передбачено 12 тренінгів (з 10:00 до 17:00) та 36 практичних занять (щотижня по годині). Зі студентами працюють 10 знаних тренерів та 10 кращих місцевих медіафахівців.

Вже відбулося п’ять навчальних тренінгів, де виступили:

- Діана Дуцик – виконавча директорка ГО “Український інститут медіа та комунікації”, викладачка Могилянської школи журналістики;

- Андрій Куликов – голова правління
hromadske.radio, радіо- та телеведучий;

- Олег Хоменок – член ради директорів Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN, старший радник з питань медіа Інтерньюз Нетворк;

- Олена Дуб – медіатренерка з соцмереж для НГО та медіа, співзасновниця спільноти “SMM Talks for NGO & Media”;

- Ігор Куляс – тренер з сучасної інформаційної тележурналістики та техніки телерепортажу;
Олександр Макаренко – тренер з сучасної інформаційної тележурналістики та техніки телерепортажу.

Тренінг на тему «Етика та стандарти журналістики в умовах інформаційного безладдя та пандемії». Тренерка – Діана Дуцик

Тренерка – Діана Дуцик

Слухачі Регіональної Школи мають змогу дізнатись, як працюють редакції телеканалів, газет та радіостанцій і попрактикуватися під наставництвом досвідчених менторів. А в результаті – отримають іменні сертифікати, які служитимуть солідною рекомендацією у царині ЗМІ.

Тренінг на  тему “Соцмережі у роботі сучасного медіа”

- Тренінг на  тему “Соцмережі у роботі сучасного медіа”
- Студентки групи ЖУР- 2 Стрілець Вікторія, Бончук Наталя та тренер Андрій Куликов

«Аби послухати видатних медіафахівців, які діляться з нами не лише теорією, а й власним досвідом, я приїжджаю з іншого міста. Беручи до уваги те, що цьогоріч навчання відбувалося дистанційно, практичні заняття та тренінги в Регіональній Школі сучасної журналістики стали чудовим доповненням до пройденого матеріалу в університеті», – ділиться своїми враженнями студентка першого курсу спеціальності «Журналістика» ТНПУ Анна Янко.

Тренінг  на  тему «Специфіка роботи ведучого теле- та радіопрограм, ключі до успіху у сучасному ефірі»Олег Хоменок розповідає про журналістське розслідування
- Тренінг  на  тему «Специфіка роботи ведучого теле- та радіопрограм, ключі до успіху у сучасному ефірі»
- Олег Хоменок розповідає про журналістське розслідування

Нагадаємо, що участь у Школі сучасної журналістики є повністю безкоштовною. Установа працює на базі Тернопільського пресклубу в рамках проекту «Сприяння медіареформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Студентка групи Ж-11

Осадчук Єлизавета