Студенти-журналісти ТНПУ захистили свої портфоліо (ФОТО)
Студенти-журналісти ТНПУ

захистили свої портфоліо

Четвертокурсники спеціальності «Журналістика» за час свого навчання в університеті не лише вивчали теорію, а й застосовували знання на практиці. За роки навчання кожен зі студентів зібрав чималий творчий доробок. Другого та третього червня студенти денної та заочної форми навчання презентувати свої роботи перед членами екзаменаційної комісії.

Не посперечаєшся, що основна в журналістській роботі – це практична діяльність, яка гармонійно поєднується з теоретичними знаннями. Для того, щоб здобути якомога більше досвіду, вже після першого року навчання студенти проходять практику в засобах масової інформації.

Здебільшого майбутні журналісти пробували себе у всіх видах медіа: інтернет-виданнях, пресі, радіо, телебаченні. Більшість студентів там здобували свій перший журналістський досвід. Декілька майбутніх випускників уже працюють в медіа.

На захисті портфоліо кожен презентував свої доробки, демонструючи презентацію та паперовий варіант роботи.

Члени екзаменаційної комісії

Студентка групи ЖУР-4 Ірина Махтура за чотири роки навчання спробувала себе у ролі журналістки, коректорки та дописувала в онлайн-медіа. Наталія Корпан вразила присутніх кількістю опублікованих матеріаліх – понад 100 публікацій.

З портфоліо Наталії Корпан

Студентка Катерина Грицишин розповідала під час захисту свого портфоліо, як вона пробувала себе у друкованих медіа та на телебаченні. Проходила практику на приватному телеканалі й на суспільному мовнику, де ще більше збагатила свій медійний доробок.

Захист Катерини Грицишин

На презентацію свого портфоліо кожен мав близько 15 хвилин. Викладачі кафедри ставили запитання майбутнім журналістам. Студенти грамотно, розсудливо та ґрунтовно відповідали на них, адже презентували власні творчі роботи у які вкладали час, силу та натхнення.

З портфоліо Олени Патерик

Захист портфоліо Юлії Стасишиної

Кожен з майбутніх журналістів обіцяв, що і надалі поповнюватиме свій творчий доробок. Одні – під час навчання на магістратурі, інші – на роботі.

Одна із студенток вдало процитувала Валерія Калниша: «Журналістика – це рок-н-рол. У ній потрібен драйв». А у наших студентів драйву достатньо!

Успіхів вам, майбутні випускники!

Студентка ЖУР-2 (с. т.)
Наталія Корпан