Звітна науково-практична конференція студентів та аспірантів факультету мистецтв ТНПУ (ФОТО)

Звітна науково-практична конференція

студентів та аспірантів

факультету мистецтв ТНПУ

2 червня 2021 року відбулась звітна науково-практична конференція студентів та аспірантів факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

З вітальним словом виступив завідувач кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор Водяний Богдан Остапович.

Вітальне слово завідувача кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва,  професора Водяного Богдана Остаповича
Вітальне слово завідувача кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва,  професора Водяного Богдана Остаповича

До участі у конференції, яка проходила у змішаному форматі, долучилась студенти та аспіранти факультету мистецтв. У заході розглядалось широке коло актуальних питань сучасної мистецької освіти та музикознавства. Варто зазначити, що цьогорічні доповіді студентів та аспірантів підготовлені на високому рівні.

Студентка магістратури Катерина Перещук  виступає із доповіддю на тему «Музика до кінофільмів як самобутній жанр у творчості Валентина Сильвестрова» (науковий керівник – кандидатка педагогічних наук, доцентка Ороновс
Студентка магістратури Катерина Перещук  виступає із доповіддю на тему «Музика до кінофільмів як самобутній жанр у творчості Валентина Сильвестрова» (науковий керівник – кандидатка педагогічних наук, доцентка Ороновська Л.Д.)

Учасники науково-практичної конференції

Дякуємо усім учасникам науково-практичної конференції за змістовні та наукові доробки, які були презентовані під час заходу.

Інформаційна група факультету мистецтв