Урочисте відкриття українсько-польського культурно-освітнього хабу в ТНПУ (ФОТО)

Рік Корнеля Філіповича

Урочисте відкриття українсько-польського

культурно-освітнього хабу в ТНПУ

На факультеті журналістики і філології  відбулося урочисте відкриття українсько-польського культурно-освітнього хабу за участі віце-консула Генерального консульства республіки Польща у Луцьку Тереси Хрущ.

На зустрічі також були присутні  голова постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Володимир Мисик, начальник відділу прес-служби та діджиталізації Володимир Бобко та радник голови обласної ради Руслан Кулик, український поет та перекладач Юрій Матевощук, ректор Тернопільського національного педагогічного університету Богдан Богданович Буяк, декан факультету філології і журналістики Тетяна Пилипівна Вільчинська, завідувач та члени кафедри загального мовознавства і слов`янських мов, викладачі та студенти факультету.

Богдан Богданович Буяк розповідає про створення хабу

Урочисте відкриття хабу

Декан факультету філології і журналістики та гості свята

Викладачі кафедри загального мовознавства і слов`янських мов

Під час відкриття українсько-польського культурно-освітнього хабу в Тернопільському національному педагогічному університеті оголосили Рік Корнеля Філіповича та ознайомили присутніх із заходами на честь видатного уродженця Тернополя. Першим кроком стала презентація двох книг нашого земляка у перекладі Юрія Матевощука – «Провінційний роман» та «Щоденник антигероя» та книги Юстини Соболевської «Мирон. Ілля. Корнель. Розповідь про Корнеля Філіповича».

Чекайте анонсів нових подій!

Ст.лаборант кафедри
загального мовознавства і слов`янських мов –
Чайківська В. І.