Захист бакалаврських робіт студентів-заочників ТНПУ пройшов успішно
Захист бакалаврських робіт

студентів-заочників ТНПУ пройшов успішно

Захист бакалаврської роботи – це дуже хвилюючий і відповідальний момент за весь час навчання в ТНПУ ім. В. Гнатюка. На факультеті педагогіки і психології, кафедра соціальної роботи, спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності, відбувся захист бакалаврських робіт.

Він пройшов 31 травня та 1 червня 2021 року (студенти заочної форми навчання ОКР «бакалавр» спеціальності «Соціальна робота»). Цікаві наукові роботи, змістовні доповіді, партнерські взаємовідносини та професіоналізм членів комісій зробили захисти надзвичайно результативними.

Новоспеченим бакалаврам, для яких розпочинається нова сторінка їхнього життя, бажаємо широкої і світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні поставленої мети, удачі сьогодні і завжди. Всім успішного та легкого вступу в магістратуру!

Г.Олійник