Фінальні акорди у вишколі філологів  на ФіЖ ТНПУ звучать особливо

Фінальні акорди у вишколі філологів

на ФіЖ ТНПУ звучать особливо

Завершальним курсом сучасної української літературної мови для здобувачів-філологів 4 року навчання був синтаксис. Цей фінальний акорд звучав особливо, бо не лише вивершував нас як вчителів української мови, а й мав присмак ностальгії. Тому з винятковою спрагою ми пили з криниці знань, як подорожні перед мандрівкою в широкий світ.

Навчання цьогоріч для студентів факультету філології і журналістики пройшло у змішаному режимі: дистанційна форма у поєднанні з офлайн. Лекції, які читала доцент кафедри загального мовознавства та слов’янських мов  Свистун  Ніна Олександрівна, проходили в режимі онлайн. Перші практичні заняття відбувалися в стінах рідного факультету, в уже знайомих, затишних авдиторіях.

Віддалене навчання не менш цікаве й пізнавальне

Святкова імпреза

Наступним етапом під час вивчення курсу сучасної української літературної мови (синтаксис) було проведення міждисциплінарної святкової імпрези присвяченій 150-річчю від дня народження Лесі Українки. У зв’язку з карантинними обмеженнями, навчання перейшло у дистанційний формат. Студенти групи УФ-41 із доцентом кафедри загального мовознавства Бабій Іриною Михайлівною, використовуючи різні методи і прийоми, вивчали зв’язки між частинами речень, різні види складних речень, словосполучення. А кульмінаційним моментом став захист ІНДЗ студентів. У роботах вони висвітлювали різні підходи до класифікацій складних конструкцій, акцентуючи увагу на основних питаннях та проблемах сучасного синтаксису. Розв’язкою для четвертокурсників став іспит, що підтвердив ґрунтовні знання, набуті під час практичних занять.

Щиру вдячність висловлюємо викладачам, які весь цей час навчали, давали поради, підтримували та вірили у студентів.

Викладацький склад кафедри загального мовознавства та слов’янських  мов
Викладацький склад кафедри загального мовознавства та слов’янських  мов

З теплом та любов’ю будемо згадувати пари з сучасної  української літературної мови в стінах рідного ФіЖу.

Студенти групи УФ-41
факультету філології і журналістики