Студенти партнерських вишів, лідерів педагогічної освіти України, зможуть навчатись у двох ЗВО одночасно
Студенти партнерських вишів,

лідерів педагогічної освіти України,

зможуть навчатись у двох ЗВО одночасно

Саме така можливість цієї осені буде у студентів ТНПУ ім. В. Гнатюка та Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова в рамках Програми Університетські обміни «САМ Україна».

British Council and House of Europe (https://www.britishcouncil.org.ua/en/programmes/education/sam-ukraine) фінансує обмін студентами між двома університетами з різних регіонів країни. Студентам оплачується проїзд, проживання і щоденні витрати. Програма розроблена за погодження Міністерства освіти й науки України.

Отже, по 5 студентів із 3 факультетів нашого університету зможуть провести 2 місяці навчаючись у столиці. А студенти із Києва прибудуть до Тернополя на відповідний період. У цій Програмі братимуть участь такі факультети: психолого-педагогічний, хіміко-біологічний та фізико-математичний.

Найближчим часом університети проведуть процедуру відбору кандидатів з числа здобувачів вищої освіти 2 і 3 курсів бакалаврату на конкурсній основі і вже з 1 жовтня студенти зможуть відчути дух академічної мобільності.

Під час програми її учасники почуваються повноправними студентами приймаючих університетів: їх зараховують до навчального закладу, вони ходять на лекції, живуть у гуртожитках і беруть активну участь у житті університету. Обмін застосовує систему трансферу кредитів ЄКТС, тож студенти не повинні навчатися за програмою двічі або складати додаткові іспити”, – зазначено на офіційному сайті програми університетських обмінів

Проректор з наукової роботи
і міжнародного співробітництва