Студентка німецького відділення ТНПУ отримала диплом про перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (ФОТО)

Студентка німецького відділення ТНПУ
отримала диплом про перемогу
на Всеукраїнському конкурсі
студентських наукових робіт

Студентка 3 курсу німецького відділення факультету іноземних мов Діана Косар взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації 035.04 «Германські мови (англійська, німецька)», який проходив на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса. На конкурс було надіслано 63 роботи.

Конкуренція була серйозна. Але Діана змогла гідно представити результати свого дослідження, присвяченого словотвору у художньому тексті, і  зайняла 3 місце.

Диплом, який оргкомітет конкурсу надіслав на адресу нашого університету, переможниця отримала разом із щирими привітаннями від  декана факультету іноземних мов М.С.Кебала. Він також вручив подяку науковому керівнику — доценту кафедри німецької філології та методики навчання німецької мови Н.Я. Бияк.

Диплом вручає декан факультету

Кафедра німецької філології
та методики навчання німецької мови