Факультет фізичного виховання  ТНПУ  дбає про майбутнє (ФОТО)

Факультет фізичного виховання  ТНПУ

дбає про майбутнє

В рамках проведення профорієнтаційних заходів у ДНЗ "Тернопільський професійних коледж з ПВФП" завітав асистент кафедри здоров’я людини, фізичної реабілітації та безпеки життєдіяльності ТНПУ Варакута Олександр Павлович.
Для курсантів коледжу Олександр Павлович залишив інформаційні буклети в яких вказується інформація щодо можливості здобуття вищої освіти у Тернопільському національному педагогічному університет ім.Володимира Гнатюка за різноманітними спеціальностями, переваг навчання в університеті та умов вступу.

інформаційні буклети
Інформаційні буклети

Олександр Павлович вручив начальнику коледжу полковнику Вадиму Ластовицькому грамоту та офіцерську відзнаку.
Користуючись нагодою, Олександр Павлович вручив начальнику коледжу полковнику Вадиму Ластовицькому грамоту та офіцерську відзнаку

Кафедра теорії і методики олімпійського
та професійного спорту