Дитячий табір «Промінчик» факультету педагогіки і психології ТНПУ в дії! (ФОТО)

Дитячий табір «Промінчик»

факультету педагогіки і психології ТНПУ

в дії!

З 14 по 20 червня на базі ФПП діє дитячий літній табір «Промінчик». З дітьми повсякчас професійно  працюють студенти факультетів педагогіки і психології, іноземних мов, музичного мистецтва і фізичного виховання. Координують молодих педагогів та допомагають їм викладачі кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти ФПП.

Яскраво та емоційно промайнув перший день роботи табору. Урочисте відкриття, веселі банси, різноманіття рухливих та пізнавальних ігор, КТС, цікаві екскурсії – все це викликало море радості в дитячих серцях та усмішок на їхніх обличчях.

Заняття в НУШівському центрі

Розваги у ''Смайлику-ТНПУ''

Приємним сюрпризом для учасників табору став концерт педагогів-організаторів, де вожаті продемонстрували свої таланти. Родзинкою дня для 1 загону «Best friends» стало заняття у дитячій інтерактивно-розвивальній кімнаті «Смайлик-ТНПУ», а для 2 загону «Маленькі студенти» – з ігровим парашутом. Цікаво, що кожен зміг спробувати себе у ролі декана!

У загоновій кімнаті

Ігри з парашутом

На екскурсії в кабінет декана ФПП

На весь час роботи табору заплановано багато цікавинок: лялькові театри, інсценізації, знайомство з робототехнікою, природничі досліди, мандрівки тощо. Не будемо розкривати всіх сюрпризів та секретів, але на дітей-учасників чекає незабутній активний відпочинок.

Шишак Андріана