Випускникам ТНПУ пропонують кращі вакансії по всій Україні
Випускникам ТНПУ пропонують

кращі вакансії по всій Україні

Є така приказка: спочатку людина працює на свій авторитет, а потім авторитет працює на неї. Навчаючись в ТНПУ, студенти набувають авторитету і досвіду, докладаються до розвитку навчального закладу, а згодом імідж університету сприяє їхньому успішному працевлаштуванню.

У 2013 році випускник історичного факультету Іван Козак приняв пропозицію працювати у Гостомельській школі. Відтоді Іван Федорович Козак не лише навчає молодь, а й бере активну участь в житті школи та представляє її на різноманітних конкурсах.

З того часу керівництво району щороку пропонує кращі вакансії випускникам ТНПУ. Цей рік не став винятком. Так, ліцей №1 готовий надіслав запрошення для випускників нашого університету.

Вакансії для випускників ТНПУ
Ліцей №1 Гостомельської селищної ради Київської області запрошує з нового навчального року вчителів з таких предметів:
*Українська мова та література;
*Математика;
*Англійська мова;
*Інформатика;
*Трудове навчання;
*Фізкультура;
*Історія;
*Вчитель початкових класів;
*Асистент вчителя;
*Вихователь групи продовженого дня.
За довідками звертайтеся до ліцею: сел. Гостомель, вул. Рекунова, 11А, тел. 0459732800

Пресслужба ТНПУ