Вітаємо студентку факультету мистецтв ТНПУ з перемогою у фестивалях- конкурсах «Samocvity – On Line» та «Мелодія моєї мрії»

Професорсько-викладацький та студентський колективи факультету мистецтв ТНПУ щиро вітають студентку ІІІ курсу Кікцьо Мар'яну та її викладачів, кандидата мистецтвознавства, доцента Гису Оксану Андріївну з перемогою (ІІ місце) у VIII дистанційному міжнародному багатожанровому фестивалі – конкурсі «Samocvity – On Line» номінації інструментальна музика, фортепіано, який відбувся 30 травня у місті Львів та Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «Мелодія моєї мрії» та здобутті I місця у номінації Вокал (академічний спів), клас народної артистки України Лемішки Наталії Василівни.

Бажаємо нових досягнень життєвих і творчих висот!

Мар’яна Кікцьо

Мар’яна Кікцьо про свою участь у фестивалі- конкурсі «Samocvity – On Line»:
«Музика чарує, слово несе в собі сенс -  і так мелізм за мелізмом, складається пісня життя. Взяла свій початок з колискової, що лилася з материнських уст і веде курсивом розмаїтих мелодій та текстів все далі і далі.
«Доки є повітря – я існую,
доки є пісня – я живу!» – слова, що найвдаліше опишуть мою любов до цього виду мистецтва.
Це не перший і, мабуть, не останній «дистанційний» досвід у моєму житті, але сподіваюсь, в найближчому майбутньому ця соціальна відстань все ж почне зменшуватись і відкриються двері ще більших можливостей».

Мар’яна Кікцьо про свою участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Мелодія моєї мрії»:
«У світі стільки музики, стільки інструментів.
Чому ж фортепіано?
Тому що кожна клавіша, як нова історія, як можливість написати, відчути та прожити події, яким немає місця в реальному житті.
«Карантинна пауза» внесла свої корективи у творче та культурно - мистецьке життя, це неможливо заперечити. Та коли закриваються двері, відкриваються вікна нових можливостей».
Для людини, яку більше як рік мучила творча «спрага» це значний привід для радості. Тому хотіла б подякувати своїй викладачці, кандидату мистецтвознавства, доценту Гисі Оксані Андріївні, за роботу, настанови, on – line та off – line заняття, а також неабияку підтримку.
А далі – більше!»