На факультеті педагогіки та психології ТНПУ відбувся захист бакалаврських робіт зі спеціальності «Соціальна робота»
На факультеті педагогіки та психології ТНПУ
відбувся захист бакалаврських робіт
зі спеціальності «Соціальна робота»

15 червня 2021 р. на факультеті педагогіки та психології, кафедра соціальної роботи, спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності, відбувся захист бакалаврських робіт зі спеціальності 231 «Соціальна робота» студентів  денної форма навчання.

Всі роботи виконані на високому науковому та методичному рівні відповідно до діючих нормативних документів та методичних вказівок щодо виконання та захисту бакалаврських робіт. Талановиті студенти продемонстрували гарний рівень теоретичної та практичної підготовки.

Щиро вітаємо випускників з успішним захистом бакалаврських робіт!

Однодумці
Однодумці...

Бажаємо успіхів, творчої наснаги, ніколи не зупинятися на досягнутому. Нехай Вам щастить у нових звершеннях!Вітаємо!!!

Г.Олійник