У ТНПУ ім.В.Гнатюка успішно пройшов захист дисертації  на здобуття ступеня доктора філософії (ФОТО)

У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся

захист дисертації

на здобуття ступеня доктора філософії

18 червня 2021 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка  відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.007. На порядку денному – захист дисертації Ратушняк Наталії Олегівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Освіта/Педагогіка» зі спеціальності «013 Початкова освіта».

Назва дисертаційної роботи: «Індивідуалізація інклюзивного навчання учнів початкової школи».

Науковий керівник – Чайка Володимир Мирославович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

Голова ради:

1. Сорока Ольга Вікторівна, д.пед.н., професор, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Рецензенти:

2. Терещук Григорій Васильович, д.пед.н., професор, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

3. Жаркова Ірина Іванівна, к.пед.н., доцент, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:

4. Будник Олена Богданівна, д.пед.н., професор, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

5. Шишенко Валентина Олексіївна, к.пед.н., доцент, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Для висвітлення основних результатів дослідження слово має Ратушняк Н. О.

Виступ офіційного опонента д.пед.н., проф. Будник О. Б.

Зачитує відгук опонента к.пед.н., доц. Шишенко В. О.j
Зачитує відгук опонента к.пед.н., доц. Шишенко В. О.

Активне обговорення дисертаційної роботи

На підставі результатів таємного голосування спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.007 присудила Ратушняк Наталії Олегівні ступінь доктора філософії зі спеціальності «013 Початкова освіта».

Вітаємо здобувачку та наукового керівника з успішним захистом дисертації. Бажаємо творчого натхнення в реалізації креативних ідей та професійного зростання!

Керівник служби вченого секретаря

Любінецька М. І.