На факультет філології і журналістики ТНПУ  завітали ліцеїсти

На факультет філології і журналістики ТНПУ

завітали ліцеїсти

На факультет філології і журналістики завітала група учнів 7-10 класів Вінницького технічного ліцею.

Для гостей було підготовлену надзвичайно цікаву і корисну екскурсію факультетом. І це не випадково, адже екскурсії значно розширюють кругозір учнів, їхні знання про оточуючий світ, глибше знайомлять з професіями та активізують творчий потенціал.

Серед гостей було чимало тих, які вивчають польську мову, тому особливе зацікавлення виникло до спеціальності «Польська мова і література».

Із дівчатами та хлопцями провели зустріч декан факультету Тетяна Пилипівна Вільчинська та викладач польської мови Наталія Павлівна Лобас. Вони ознайомили дітей із професією філолога, відповіли на запитання щодо умов вступу до Тернопільського національного педагогічного університету.

Бажаємо школярам успіхів у виборі подальшого життєвого шляху та запрошуємо вступати на факультет філології і журналістики.

спільне фото
Спільне фото

Ст.лаборант кафедри
загального мовознавства і слов`янських мов –