Олімпійська ідея  об’єднує випускників ТНПУ
Олімпійська ідея

об’єднує випускників ТНПУ

У свій час видатний педагог А. Дістеверг говорив, що "тільки рішуча людина, енергійна, з твердим характером, така, що знає, чого вона хоче, чому вона хоче і які засоби ведуть до виконання її волі, - тільки така людина може виховати рішучих, енергійних, сильних характером людей".

Особистий приклад, жертовність у вихідний день, любов до спорту і своєї професії об’єднали прихильників олімпійського руху навколо ідеї виховання гармонійно розвиненої української молоді.

Цьогорічне свято вирізнялось присутністю великої кількості молоді. А там де молодь, там зрозуміло і істинні прихильники олімпійського руху — педагоги, відомі випускники Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка:
- шанований всіма ветеран спортивного руху Тернопілля, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Павло Клочко;
- голова Тернопільського осередку Олімпійської академії України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, к.н. з ф.в.с., доц. Андрій Огнистий;
- керівник управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Микола Круть;
- Народний депутат України 8 скликання, к.е.н. Степан Барна.

До вашої уваги фото

До слова під керівництвом президента федерації легкої атлетики Тернопільської області к.п.н., доцента кафедри теорії та методики олімпійського та професійного спорту Валерія Єднака працювала суддівська бригада яка забезпечувала олімпійські забіги.

Голова Тернопільського обласного осередку
Олімпійської академії України