ТНПУ мандрував перлиною України - Дністровським каньоном на крилах олімпійської ідеї (ФОТО)

ТНПУ мандрував перлиною України -

Дністровським каньоном

на крилах олімпійської ідеї

Остання декада червня ознаменувалась традиційним навчально-тренувальним сплавом однією з найбільших в Україні та Європі річкою Дністер. В ньому, окрім студентів другого курсу, взяли участь викладачі факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, представники Тернопільського обласного відділення НОК України, регіонального відділення олімпійської академії України, стейкхолдери, представник федерацій видів спорту, фітнес клубів м.Тернопіль.

Учасники навчально-тренувального сплаву

Викладачі факультету фізичного виховання зі стейкхолдером Сергієм Гикавчуком

Сплав приурочений до святкування Міжнародного олімпійського дня який приурочений 127 річниці створення Міжнародного олімпійського комітету. У самому центі Дністровського каньйону 23 червня 2021 року студентами та викладачами Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проведено олімпійську зарядку та записано звернення на підтримку українських олімпійців. Символічним є те що 23 червня 2021 року прапори Національного олімпійського комітету України та Олімпійської академії України замайоріли у перлині Української природи Дністровському каньйоні, найвищому в Україні рівнинному Джуринському водоспаді, та одному з найвищих оглядових майданчиків Дністровського каньйону.

Учасники навчально-тренувального сплаву
Джуринський водоспад - найвищий рівнинний водоспад України

Червоноградський замок

Протягом чотирьох днів учасниками сплаву проведено агітаційно-освітні акції «Олімпійські символи», «Ідеї олімпізму», «За чистий берег», «Олімпійська академія України», змагання з бадмінтону Дністровський волан.

Ранкова руханка приурочена Олімпійському дню

Доценти ТНПУ Валерій Єднак та Олександр Ящик