Консорціум ТНПУ ім.В.Гнатюка та КОГПА ім.Т. Шевченка (ВІДЕО, ФОТО)
Консорціум ТНПУ ім.В.Гнатюка

та  КОГПА ім.Т. Шевченка

Сьогодні, 29 червня 2021 року, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка підписав консорціум з  Кременецькою обласною гуманiтарно-педагогiчною академією  iмені  Тараса Шевченка (КОГПА ім.Т. Шевченка).

Консорціум передбачає тісну співпрацю двох навчальних закладів
задля спільної мети - підготовки висококваліфікованих фахівців, педагогічних і науково-педагогічних кадрів для регіону та України.

У стінах ТНПУ Кременецьку обласну гуманiтарно-педагогiчну академію представляв проф.Афанасій Миколайович Ломакович - багаторічний ректор КОГПА. До слова, свого часу він закінчив Кременецький державний педагогічний  інститут - нині ТНПУ, а у нашому університеті у 1972-1994 рр. пройшов шлях від старшого викладача до завідувача кафедри, декана фізико-математичного факультету, проректора з наукової роботи, професора.

Вітаємо на сцені рідного ТНПУ!

Афанасій Миколайович тепло привітав академічну спільноту ТНПУ із закінченням навчального року та побажав професійних успіхів. Він наголосив, що сучасні виклики вимагають від освітян нових форм співпраці, а у КОГПА і ТНПУ для того є багато підстав, у тому числі історичних.

У свою чергу, ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк влучно зауважив, що нашим закладам нема чого ділити, але є що примножувати.  ТНПУ - лідер гуманітарної освіти, кращий  педагогічний університет України, але ми завжди  пам'ятаємо, що наша історія починалася в Кременці.

Вітаємо на сцені ТНПУ!
До співпраці готові

Богдан Богданович запропонував провести спільні засідання вченої ради на початку нового навчального року - до Дня знань в Тернополі та до Дня працівника освіти у Кременці, розробити програми обмінів викладачів та студентів, а також запропонував  КОГПА ім.Т. Шевченка стати співорганізатором Крайового освітянського форуму, який разом з ТНПУ ім.В.Гнатюка з великим успіхом проводить уже декілька років поспіль.

Попереду багато роботи - цікавої і перспективної
Попереду - багато перспективних справ

Працюємо задля спільної мети!

Тож попереду у нас багато роботи - роботи цікавої, корисної, і, ми впевнені, така співпраця буде плідною!

Наприкінці А.М.Ломакович отримав від Б.Б.Буяка подарунки - сувеніри з брендовою символікою ТНПУ.

Пресслужба ТНПУ