Відбулось чергове засідання вченої ради в актовій залі ТНПУ та на платформі Zoom
Відбулось чергове
засідання вченої ради ТНПУ

Сьогодні, 29 червня, в змішаному режимі (в актовій залі ТНПУ та на платформі Zoom) під головуванням проф. В.П.Кравця відбулось чергове засідання вченої ради ТНПУ.

Про підсумки атестації здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти інформували голови ДЕК.

Варто зазначити, що в університеті дотримано основні вимоги до державної атестації випускників бакалаврського рівня вищої освіти, критерії оцінювання якості підготовки випускників, розклад роботи ЕК, забезпечено роботу екзаменаційної комісії у затверджені терміни.

Вчена рада ТНПУ 29.06.2021

Вчена рада університету також розглянула питання присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам ТНПУ.

На засіданні вченої ради ТНПУ ректор університету Богдан Буяк вручив почесні грамоти та відзнаки.

Вчена рада ТНПУ 29.06.2021

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, плідну науково-педагогічну діяльність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня науки нагороджено Грамотою Верховної Ради України:
  • завідувача кафедри ТНПУ, кандидата педагогічних наук, доцента Балик Надію Романівну;
Вручення Грамоти Верховної Ради України Балик Н.Р.
  • доцента кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін ТНПУ, кандидата біологічних наук, доцента Герца Андрія Івановича;
Вручення Грамоти Верховної Ради України Герцу А.І.
  • декана факультету педагогіки і психології ТНПУ, доктора педагогічних наук, професора Чайку Володимира Мирославовича.
Вручення Грамоти Верховної Ради України Чайці В.М.

Нагрудний знак «К.Д.Ушинський» вручено доценту кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Жирській Галині Ярославівні.

Вручення нагрудного знаку "К.Д.Ушинський" Жирській Г.Я.

Від імені президента Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кременя вручено почесну подяку науковому співробітнику Науково-дослідного центру з проблем ґендерної освіти і виховання учнівської та студентської молоді НАПН України ТНПУ, кандидату психологічних наук за співпрацю з НАПН України у проведенні ґендерних досліджень і впровадженні результатів науково-дослідної роботи з ґендерної проблематики Чіп Руслані Степанівні.

Вручення подяки НАПН України Чіп Р. С.

На вченій раді університету були розглянуті і інші робочі питання.

Вчена рада ТНПУ 29.06.2021   Вчена рада ТНПУ 29.06.2021

Дякуємо за конструктивний діалог та плідну працю.

Вітаємо працівників університету з почесними відзнаками!

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх рідних.

Більше світлин дивіться у Альбомі.

Пресслужба ТНПУ