Яскраво завершилася робота літнього табору «Промінчик» на ФПП ТНПУ! (ФОТО)

Яскраво завершилася робота

літнього табору

«Промінчик» на ФПП ТНПУ!

Вчора останній день працював літній табір з денним перебуванням «Промінчик» на факультеті педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка. Упродовж 10 днів вихованці табору брали участь у виховних заходах, конкурсах, естафетах. Дозвілля було насичене цікавими екскурсіями.

Діти переглядали лялькові вистави, ознайомилися з робототехнікою та роботою 3D-принтера, малювали міні-картини, займалися ліпленням, переглядами мультфільми тощо. Урізноманітнили відпочинок дітей тематичні дні здоров'я,  безпеки, творчості, мистецтва і багато інших.

День Європи

Знайомство з 3д-моделюванням

Ігри на свіжому повітрі

День японської культури

На завершення вихованці табору заповнили анкети про свої враження від перебування в таборі та виявили бажання наступного року знову повернутися.

29.06 в таборі відбувся святковий концерт «Табір, прощавай!», присвячений закриттю табірної зміни. Сюрпризом від педагогів-організаторів стала пісня «Літо-літо» та відео з насиченими днями перебування у  таборі «Промінчик».

Святковий концерт

Хочемо висловити подяку усім, хто брав активну участь у житті табору, зокрема студентам та викладачам факультетів педагогіки і психології, іноземних мов, музичного мистецтва і фізичного виховання. Щирі емоції дітей та згадки про неймовірні миті – це наш спільний вклад у щасливе дитинство маленьких учасників табору!

Христина Голяк