В олімпійський день волан ТНПУ злетів над Дністровським каньйоном ФОТО()

В олімпійський день волан ТНПУ

злетів над Дністровським каньйоном

З нагоди святкування Міжнародного олімпійського дня за ініціативи керівника відокремленого підрозділу федерації бадмінтону у Тернопільській області Богдана Буяка вперше були проведенні змагання серед студентів Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка з бадмінтону «Дністровський волан».

Популярність цього без перебільшення одного з наймасовіших видів спорту на планеті з кожним днем набуває всі більшої масовості в Україні. Підтвердженням цьому є організація та проведення на найвищому рівні чемпіонату Європи з бадмінтону в Києві весною 2021 р.

Презентація бадмінтону Дністровський каньйон

Краса каньйону, краса бадмінтону

Де лише не літав воланчик в Україні, і у високих горах Карпатах і на різноманітних спортивних майданчиках, дахах будинків, спортзалах, квартирах, на дачі і на морі. У бадмінтону цього річ грали всі від дітей до президента країни. Дійшла черга і до злету волану над одним із семи природних чудес України, перлиною української природи Дністровським каньйоном.

Юний бадмінтоніст

Грають парні зустрічі

На подачі

Сподіваємось, що започатковані нами змагання з часом стануть однією з популярних атракцій серед туристів які подорожують річною Дністер. А ми візьмемо на себе організаційне та матеріальне забезпечення.

Ми віримо, що під лежачий камін вода не тече і працюємо постійно над популяризацією здорового способу життя нашої молоді. І одним з напрямків рухової активності, емоційної, доступної всім є бадмінтон. Тому ми переконані, що все буде бадмінтон!

Андрій Огнистий