Цикл подорожей історичного факультету ТНПУ. Частина ІІІ. Підгір’я (ФОТО)

Цикл подорожей історичного факультету ТНПУ

Частина ІІІ. Підгір’я

Цього разу маршрут проліг як східними, так і західними відрогами Карпат. Першим історики відвідали Яремче і знаменитий водоспад «Пробій»: які ж Карпати без карпатської класики? Та й сувеніри на місцевому ринку подекуди ексклюзивні. Після дощів водопад був як ніколи потужний, повноводний, навіть трохи сердитий.

Того ж дня відвідали й водоспад Гук. Фото на його фоні так і дихають первісністю й дикістю не зіпсованої людиною природи. Напоєний щедрими карпатськими дощами він теж був куди повноводніший, ніж зазвичай. А місцеві краєвиди – готові декорації й до історичних фільмів, і до хорошої містики. Ввечері був традиційний історичний шашлик.

Водоспад ''Гук'' - один із найкрасивіших в Карпатах

Над водоспадом ''Пробій''

Після ночі в Яремчі наступного дня помандрували на Полонину Перці. Звідти видно і Говерлу, і Петрос. А ще бачили літак МНС, який літав низько між горами, тренуючись гасити майбутні пожежі.

На полонині ''Перці'

Головним місцем подорожі цього дня був сам Буковель. А там, після озера Молодості, студенти розійшлись за власними вподобаннями: хто милувався навколишніми горами, хто пішов в етномузей, а хто дегустував місцеві наїдки. Цікавою була й Перевернута хата.

Озеро Молодості в Буковелі

То не ми)))