ТНПУ вітає викладачів з новими призначеннями! (ФОТО)
ТНПУ вітає викладачів

з новими призначеннями!

Колектив кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ щиро вітає Огнистого Андрія Володимировича з призначенням на посаду декана факультету фізичного виховання!

Андрій Володимирович є кандидатом наук з фізичного виховання і спорту, доцентом, відмінником освіти України, майстром спорту України та pаслуженим працівником фізичної культури і спорту України!

З 2000 року і до сьогоднішнього дня Огнистий Андрій очолював кафедру фізичного виховання. І саме тому він буде гідним прикладом хорошого керівника!
Щиро вітаємо також Петрицу Петра Миколайовича — доцента, кандидата наук з фізичного виховання та спорту з призначенням на посаду завідувача кафедри фізичного виховання ТНПУ!
Бажаємо плідної праці на трудовій новий, високих професійних та особистісних здобутків та підтримки від колективу!

А.В.Огнистий П.Петрица
А.В.Огнистий та П.М.Петрица

Академічна спільнота ТНПУ приєднується до вітань! Щиро зичимо наснаги у виконанні нових обов'язків, міцного здоров'я, успіхів, щасті, радості від втілення задуманого, бути прикладом для колег та студентів!

Пресслужба ТНПУ