Відбувся третій воркшоп міжнародного проєкту THEA Ukraine (2) (ФОТО)

Відбувся третій воркшоп
міжнародного проєкту
THEA Ukraine (2)

31 серпня – 3 вересня 2021 року відбувався заключний етап роботи 2 когорти проєкту THEA Ukraine, що націлений на адміністраторів ЗВО України.

Наш університет (після відбору учасників) мав честь брати участь у кожній когорті.

Логотип

Нагадаємо, що в попередньому етапі ТНПУ представляла проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Фальфушинська Г.І., у цьому – начальниця відділу міжнародних зв’язків Мисула Р.М. Проєкт підтримується  Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) і в початковому задумі мав здійснюватись на базі координатора – Центру розвитку якості університету прикладних наук м.Мюнстер (Німеччина). Та, зважаючи на карантинні обмеження, організаторами було прийнято рішення завершувати проєкт в он-лайн форматі. Завдяки технологіям і дидактично-багатій та насиченій програмі, майже вдалось досягти ефекту присутності.

Обговорення з учасниками з різних куточків України та Німеччини

Завдання під час воркшопу

Під час цього воркшопу відбулось представлення та обговорення інформації із проєктного менеджменту, комунікації, менеджменту змін, було проаналізовано опитувальники на тему Інтернаціоналізації, які університети заповнили та надіслали до початку даного воркшопу.

Після перезентації проєкту ТНПУ

Під час пітчу було креативно представлено та відзначено проєкт зі зростання привабливості ТНПУ для іноземних громадян, над яким продовжується робота. Ми ж найкращі!