Зустріч гарантів, викладачів, магістрантів, стейголдерів ТНПУ ім.В.Гнатюка та Херсонської академії неперервної освіти

Зустріч гарантів, викладачів,
магістрантів, стейголдерів
ТНПУ ім.В.Гнатюка
та Херсонської академії неперервної освіти

6 вересня у віртуальній студії магістерської програми «Управління навчальним закладом» на платформі ZOOM відбулась  зустріч гарантів, викладачів, магістрантів, стейголдерів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Херсонської академії неперервної освіти.

Спікерами зустрічі були гарант ОПП «Управління навчальним закладом» д.п.н., професор Боднар О.С. і гарант програми «Управління закладом освіти» д.п.н., професор Жорова І.Я.

Виступ гаранта програми «Управління навчальним закладом» ТНПУ професора Боднар О.С.

На початку зустрічі гаранти презентували свої програми, акцентували на унікальності програм та специфіці її реалізації. Участь в аналізі програм брали: Бойко М.М., к.п.н., доцент,  голова комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти в ТНПУ імені Володимира Гнатюка, яка розповіла про участь групи забезпечення в експертизі освітньої програми та відмінності у програмі за рахунок уведення таких дисциплін як «Техніка управлінської діяльності» та певних вибіркових дисциплін.

Литвин Л.М., к.е.н., доцент, член робочої групи  звернула увагу на специфіку окремих навчальних дисциплін, зокрема акцентувала на важливості знань з маркетингу та наголосила на доцільності такого курсу, який є у програмі Херсонської академії неперервної освіти як «Файндрейзинг та управління освітніми проєктами».  Цікавим був виступ першого випускника ОПП, директора Тернопільської Школи-ліцей №6 ім. Назарія Яремчука  О.М.Остапчука, який звернув увагу на важливості теоретичної підготовки директора у магістратурі. Зі сторони наших друзів, виступили д.п.н., професор Н.В.Слюсаренко, яка підкреслила позитивні якості своєї ОПП, а також підкреслила, що варто запозичити наш досвід створення Дослідницького офісу менеджера освіти, запропонувала інтегрувати магістерські дослідження цих двох програм. Кохановська О.В., д.п.н., доцент професор, розповіла про діяльність програмної ради та участь у міжнародному проекті.

До дискусії приєднались також магістранти Ярмусь Г.Н., магістрант другого курсу ТНПУ, Рогачова В., Н. Сеітвелієва магістрант ХАНО.

Це був тільки перший крок до співпраці. Наступний – спільні лекції, обмін викладачами, взаємні проекти….

Дякую нашим друзям і партнерам, особлива подяка першому проректору л.р.н., професору І.Я. Жоровій за підтримку нашої ініціативи! До нових зустрічей!

Доктор педагогічних наук
професор О.С.Боднар