Запрошуємо на заняття клубу «Психолог і Я»
Запрошуємо
на заняття клубу
«Психолог і Я»
Дорогі студенти!

Вітаємо вас із початком нового навчального року!

Шановні першокурсники, позаду залишилися зовнішнє незалежне оцінювання, виснажливі іспити, попереду – цікаве студентське життя, незабутні роки, які залишаться у вашій пам’яті назавжди.

Зичимо вам стати гідними членами нашої міцної та дружньої родини.

Ваше завдання – бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання студента Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Знання – це наша сила, добробут, життя, про яке мріє кожен з нас.

З вірою та надією розпочинаючи навчальний рік, ми всі перетинаємо рубіж, пов’язаний з новими прагненнями й омріяними починаннями.

І для кожного це шанс формування індивідуальної освітньої траєкторії для підкорення освітніх вершин.

Йдіть за покликанням серця, любіть та пізнавайте свою професію, вдосконалюйте свої знання, розкривайте таланти, втілюйте мрії та задуми у життя!

Психологічна служба запрошує тебе на заняття клубу «Психолог і Я».

Буде цікаво і пізнавально!

Заповнюй реєстраційну форму і ми з тобою сконтактуємо.

Психологічна служба ТНПУ