Друзі ТНПУ отримали подарунки за активність у соцмережах (ФОТО)
Друзі ТНПУ отримали подарунки

за активність у соцмережах

Багато наших читачів знають, що ТНПУ всебічно представлений в соціальних мережах. Так, ФБ-сторінка університету налічує понад 11 тис. підписників, і дуже приємно, що вони виявляють інтерес до наших публікацій. Діяльність сторінки постійно аналізується.

Протягом декількох місяців ми стежили за взаємодіями наших читачів і з приємністю визначили двох найактивніших - це Людмила Гаяць і Таня Шило. Вони були щедрими на уподобання наших публікацій, ділилися контентом. Тому, за ініціативою відділу у справах молоді ТНПУ, дівчат було вирішено відзначити - зробити їм сюрприз, про що ми написали на сторінці.

Невдовзі відбулася радісна зустріч - героїні публікації завітали у відділ у справах молоді, який очолює доц.Брославський Володимир Любомирович, і отримали брендовані подарунки від ТНПУ.

Людмила Гаяць

Тетяна Шило

Ми ще раз щиро дякуємо дівчатам за їхню активність, небайдужість і вірність нашому найкращому ТНПУ, а усіх інших читачів запрошуємо стежити за офіційною сторінкою в мережі "Фейсбук".  З наших публікацій ви дізнаєтеся про студентське життя, освіту в світі, міжнародні проєкти і конкурси, цікаві педагогічні ідеї, поради психолога, наші щоденні новини. Долучайтеся, читайте і коментуйте, висловлюйте свої думки і пропозиції, діліться досвідом ТНПУ!

А найактивніші читачі отримають подарунки, адже такі відзнаки вирішено зробити регулярними!

Пресслужба ТНПУ