ТНПУ вітає з сьомою річницею 44-ту Тернопільську окрему артилерійську  бригаду імені гетьмана Данила Апостола! (ВІДЕО, ФОТО)

ТНПУ вітає з сьомою річницею

44-ту Тернопільську окрему

артилерійську  бригаду

імені гетьмана Данила Апостола

Академічна спільнота Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка щиросердечно вітаю вас з сьомою річницею від дня створення 44-тої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола!

Ми щиро дякуємо вам за мужність і відвагу! Кожен ваш рік – важливий і визначальний!

емблема 7 років

Відновлення 44-ї окремої артилерійської бригади стало яскравим прикладом відбудови Збройних сил України в умовах протистояння російській агресії. Адже на Сході Батьківщини й досі триває війна, і кожен з нас розуміє: тільки завдяки нашим військовим ми маємо сьогодні можливість працювати, планувати, навчати і навчатися.

За ці сім років 44-ту артилерійську бригаду і наш університет поєднали добрі дружні стосунки.
Не раз студенти були в гостях у воїнів, цікавилися озброєнням, амуніцією, можливостями сучасної артилерії, умовами життя і специфікою роботи артилеристів.

Під час екскурсії
Під час відвідин військових у минулі роки

В свою чергу, офіцери 44-ї артилерійської бригади в ТНПУ спілкувалися з молоддю, ділилися думками про військовий обов’язок, ситуацію у зоні бойових дій. Студенти переглядали фільм про життя Тернопільської окремої артилерійської бригади на передовій. Незабутньою була і художня виставка, яку організували артилеристи в ТНПУ. А гостини у день вашої річниці стали вже традицією: димок польової кухні, демонстрація прийомів рукопашного бою, живе спілкування з нашими захисниками… Все це найкраще формує активну національно-патріотичну і громадянську позицію юнаків та дівчат.

Сьогодні ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк побував у військовій частині, тепло привітав артилеристів.

Вітання від ректора ТНПУ

Разом з представниками студентського активу університету Ярославом Боднаром та Миколою Піговським він передав подарунки. Волонтери історичного факультету налагодили виготовлення маскувальних сіток, які передають військовим.

Вітання від ректора ТНПУ
Упевнені, що наша співпраця й надалі буде розвиватися, а дружба – міцніти!

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров
я, наснаги і цілеспрямованості!

Нехай надихає вас козацька звитяга, хай множаться ваші успіхи і гартується ваша незламна сила духу, бо вогонь запеклих не пече!

Хай береже вас Бог!

Многая і благая літа вам у мирі, благополуччі, любові та щасті!

44-тій окремій артилерійській  бригаді імені гетьмана Данила Апостола – слава!

Слава Україні!

квіти