У ТНПУ відбулися караоке-змагання (ФОТО)

У ТНПУ відбулися караоке-змагання

У стінах Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відзначили День тернопільського студента. З нагоди свята провели караоке у форматі талант-шоу ,,Караоке на майдані‘‘. Організував музичну забаву відділ у справах молоді ТНПУ.

У перший тур пройшли 6 учасників, серед них:Гуляк Ілона і Касіянчук Вікторія з факультету філології і журналістики, Цяпута Анна і Мар‘яна Процишин  з факультету мистецтв, Блищак Вероніка з історичного факультету і Головко Анастасія з фізико-математичного факультету.

Учасниці першого туру караоке

Учасників до наступного туру обирали за гучністю оплесків глядачів.

Анна Цяпута і Головко Анастасія змагаються у фіналі

Під час фінального змагання поміж вболівальників ходили  асистентки з капелюхами, а переможця визначали за кількістю коштів у капелюхах.

Студенти вболівають за учасниць

За результатами підрахунку,  у караоке перемогла Цяпута Анна, студентка факультету мистецтв.

,,Я вирішила взяти участь, тому що я люблю співати, це моє, я з факультету мистецтв і мені це дуже подобається. Чесно кажучи, я не очікувала, що стільки людей за мене проголосують, тому що я з першого курсу і мене ніхто не знає.  Мені дуже приємно, я шокована, що є такі студенти, які оцінили мене, побачили мій талант. Я дуже їм вдячна,‘‘ - коментує свою перемогу Анна.

Другою стала Головко Анастасія з фізико-математичного факультету, а третє місце вибороли Гуляк Ілона з факультету філології і журналістики та Процишин Мар'яна з факультету мистецтв.

Подарунки отримали всі учасники: переможцям вручили брендовані рюкзачки, канцелярське приладдя, цукерки, маски. А найактивнішим уболівальникам вручили кепки з логотипом ТНПУ.

Також учасників та глядачів привітав ректор університету Богдан Богданович Буяк, який побажав студентам міцного здоров‘я і щоб ніякі карантинні обмеження ніколи їх не лякали.

Ректор університету Богдан Буяк з фіналістками

,,Вітаю зі святом, ви найкращі! І ми всі разом!‘‘ - сказав ректор.

Більше світлин дивіться в альбомі

Студентка другого курсу
Катерина Магула