Прийшла осінь й історичний факультет ТНПУ знову мандрує (ФОТО))

Прийшла осінь й історичний факультет ТНПУ

знову мандрує

Напевно, кожен із сьогоднішніх студентів чув після ЗНО від батьків, учителів та дорослих друзів, що тепер почнуться найцікавіші роки його життя.

В правдивості цих слів, і в тому, що студентство - не тільки навчання, у переконалися першокурсники історичного факультету ТНПУ.

11-12 вересня вже вкотре історики вирушили в цікаву подорож, аби побачити рідний край не лише з підручників або через Інтернет. Цього разу маршрут проліг західними відрогами Карпат.

Традиційне фото при виїзді

Воловецький перевал

Першою на шляху, після двох перевалів, була відома туристична родзинка – озеро Синевир. Розташоване майже на кілометровій висоті, оточене густими лісами, це озеро має й іншу назву – Морське Око. Вода його настільки чиста, що легко помітити форель, що плаває в глибині.

Неймовірний Синевир

Після ночі в чудовому готелі й уже традиційних шашликів чи смажених ковбасок нас чекала дорога на водограй Шипіт. Рясні дощі, що падали минулого тижня, зробили Шипіт широким і пишним, ніби сповненим внутрішньої сили.

На водограї Шипіт

Останнім пунктом подорожі була старовинна хорватська, а пізніше руська та галицько-волинська фортеця Тустань – унікальне поєднання неприступних скель та дерев’яної оборонної архітектури.

Історики в Тустані

Залишається лише запитати: коли ж ці краєвиди дочекаються вітчизняного кінематографу?

Це була перша поїздка першого курсу, своєрідна ініціація. А в планах ще багато цікавих маршрутів.

Доцент кафедри історії України, археології

та спеціальних галузей історичної науки

Кіцак В.М.