В інтерактивно-розвивальну кімнату  кімнату "Смайлик-ТНПУ" завітали дошколята
В інтерактивно-розвивальну кімнату

кімнату "Смайлик-ТНПУ"

завітали дошколята

Справжня радість - це радість від дитячого свята. Так, у п'ятницю у кімнату "Смайлик-ТНПУ" завітали старші дошколята, щоб повеселитися з нагоди днів народжень двох ровесників.

Яка свідома думка є в дитячих устах: "Ми не хотіли торта й іграшки, ми хотіли прийти погратися в кімнату "Смайлик".
Ну як тут стримати емоції дорослому, коли маленькі вже "такі дорослі".
Для довідки - це дошколята ЗДО №18, старша дошкільна група, яка вже неодноразово насолоджувалася радісними годинами від ігор в кімнаті "Смайлик-ТНПУ" в рамках співпраці університету із ЗДО громади м.Тернополя.

Ми навіть не встигли назнимкувати стосот фотографій, так сильно занурилися в ігри й розваги. Дві години пролетіли напрочуд швидко. А одна дівчинка сказала: "Ми вже йдемо, а потанцювати не встигли..."

Домовилися почати з танців наступного разу!

Фото можна переглянути тут.
Вихователі зізнаються: "Найбільше люблю стояти біля відчиненого вікна і 15 хвилин махати рукою на прощання, бо ті дітлахи всі ті 15 хвилин кричать "Дооопобачеенння" і заглядають у вікно так, ніби там щойно не були 2 години..."

"Смайлик-ТНПУ"